Witam serdecznie

Nazywam się Bogdan Kordas. Na początek chciałbym Państwu serdecznie podziękować za odwiedzenie mojej witryny, mam nadzieję, że strona spełnia Państwa oczekiwania.

Z branżą meblarską związałem się w roku 1998 i trwa do dziś, doświadczenie zdobyłem pracując w firmach związanych z meblarstwem, jako montażysta, handlowiec, zaopatrzeniowiec, projektant mebli, technolog. Firma którą założyłem zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem mebli.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli począwszy od mebli kuchennych przez łazienkowe, pokojowe, garderoby i szafy wnękowe. Produkujemy również meble biurowe i sklepowe. Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku meblarskim materiały i akcesoria biorąc za priorytet ich jakość i funkcjonalność.

Jak działamy

 1. Poznajemy się
  Na tym etapie precyzujemy oczekiwania klienta dotyczące projektu i dokonujemy pomiaru pomieszczenia. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie stylistyki i funkcjonalności mebli. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
 2. Wstępny projekt i wycena
  Tworzymy zarys projektu – „nasza wizja i Wasze sugestie”, a następnie dokonujemy wstępnej wyceny. Projekt i wycenę klient otrzymuje bezpłatnie w formie elektronicznej lub papierowej.
  Na tym etapie wycena i projekt nie zobowiązuje do zakupu.
 3. Spotkanie precyzujące – zobowiązujące.
  W kolejnym etapie przedstawimy założenia, którymi kierowaliśmy się przy aranżacji Państwa mebli i uzgodnimy ewentualne zmiany Precyzujemy zagospodarowanie przestrzeni wraz z doborem materiałów i rozwiązań. Dokonujemy również ostatecznej kalkulacji kosztów i określamy czas realizacji.
  Duża ilość i jakość materiałów na rynku pozwalają nam na zróżnicowanie cenowe, co daje możliwość dobrania mebli dopasowanych do budżetu oraz indywidualnego stylu każdego z naszych potencjalnych klientów .Oferujemy atrakcyjne ceny.
 4. Realizacja
  Realizacja zaczyna się w momencie wpłaty zaliczki. Czas wykonania mebli w zależności od stopnia zaawansowania projektu i doboru materiałów to około 1-6 tygodni na urzeczywistnienie Państwa marzeń. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji
 5. Transport i montaż
  Transport oraz montaż leży po naszej stronie. Dbamy o zachowanie czystości w trakcie montażu mebli oraz gwarantujemy najwyższą jakość usługi. Termin montażu zawsze jest dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu.
 6. Gwarancja
  Na nasze produkty udzielamy 24 miesięczną gwarancję.

Chcąc zaoszczędzić Państwa czas jak i również precyzyjny dobór materiałów i kolorystyki do charakteru pomieszczeń, wszelkie ustalenia są dokonywane u klienta na miejscu.

Jestem przy każdym etapie powstawania mebli, począwszy od pomiaru po montaż, co gwarantuje wysoką jakość zamówionych mebli – Zobacz nasze realizacje

Bogdan Kordas